Zespół Pozytywka wychodzi naprzód potrzebom integracji kultur!

 

 

 

W swojej ofercie przygotowaliśmy standardy, które pozwolą zorganizować imprezę w międzynarodowym gronie.

 

 

 

Nasz światowy repertuar pozwala na przeprowadzenie wesela w coraz bardziej popularnym stylu brytyjskim. Hity Coldplay, Santany, Maroon 5, Stinga, Simply Red, The Beatles, Phila Collinsa, Culture Club, czy Abby zapewnią niepowtarzalną atmosferę i rozrywkę dla osób w każdym wieku.

 

 

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

 

 

Jak załatwić formalności w przypadku pobytu za granicą?

 

- Jesteśmy gotowi wszystkie szczegóły uroczystości uzgodnić drogą elektroniczną. Przysyłamy odpowiedni kwestionariusz do wypełnienia oraz umowę na adres mailowy.

 

 

 

Czy zespół zapewnia tłumacza na wesele, tak aby wszystko co dzieje się na scenie było zrozumiałe dla gości zagranicznych?

 

- Wśród nas są osoby biegle komunikatywne w języku angielskim, konferansjerkę prowadzimy w razie potrzeby w dwóch językach.

 

 

 

Czy istnieje możliwość przygotowania utworów na zamówienie i dedykacji dla gości?

 

- Zespół Pozytywka to ludzie ceniący wyzwania w życiu, wobec tego chętnie podejmujemy się realizacji utworów na życzenie. Wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować nas o wymarzonej piosence na pierwszy taniec, dedykacji dla rodziców, bądź znajomych z okazji rocznicy, a my zmierzymy się z tym zadaniem.

 

 

 

Jak wyglądają zabawy dla gości?

 

- Scenariusz każdego wesela jest uzgadniany z Parą Młodą i dostosowywany do jej potrzeb. Jesteśmy otwarci na inne tradycje i w porozumieniu z naszymi klientami możemy zaadoptować zabawy z ich regionów, bądź zrezygnować z nich zupełnie. Dbamy jednak, by zabawy weselne były na poziomie i nie obrażały uczuć żadnego z gości, a przy tym angażowały maksymalną liczbę osób. Ideą naszych zabaw jest integracja rodzin, połączona z zachowaniem wzajemnego szacunku.

O nas

Oferta

Kontakt

Opinie

Posłuchaj

Zobacz

Repertuar