Zespół Pozytywka to grupa nie tylko doświadczonych muzyków, ale także osób kreatywnych, poszukujących nieszablonowych rozwiązań na każdą imprezę. Staramy się wprowadzać najnowsze trendy w branży weselnej, a  inspiracją są dla nas najlepsi z całego świata. Jako jedni z nielicznych doceniamy i szanujemy naszą konkurencję, bo to ona motywuje nas do tego, aby zawsze być o krok przed.

 

 

 

Nakręcamy pozytywnie energetyzującym repertuarem, a w nim: polska alternatywa jak Hey, Czesław Śpiewa, Happysad, dobry folk-rock w stylu Eneja, Brathanków, Kabaretu OTTO, nie zabraknie szalonego rock&rolla, twista, knajpianego bluesa, gorącego latino i skocznego country. Dla fanów muzyki filmowej znajdą się przeboje ze Shreka, Dirty Dancing, Batmana i Rockiego Balboa). A na koniec rozkołyszą Was rytmy R&B i hitów lat 60. 70. 80. W trosce o dobrą zabawę naszych seniorów posiadamy w repertuarze również muzykę z ich lat młodości, przeboje Krawczyka, Jantar, Rodowicz, Jarockiej, Zylskiej, Eleni, Czerwonych Gitar, Zauchy zapewnią wielopokoleniową zabawę do samego rana.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodność i najwyższy poziom wykonawczy. Gramy muzykę, która  porywa do tańca i pozostaje w pamięci na długo. 

 

 

 

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

 

 

Gdzie zespół prowadzi swoją działalność?

 

- Pozytywka nie ogranicza się tylko do imprez na Dolnym Śląsku, jesteśmy zmotoryzowani i wyposażeni we własny sprzęt nagłośnieniowy, na życzenie klienta możemy dojechać w każde miejsce Polski.

 

 

 

Czy zespół naprawdę gra muzykę na żywo?

 

- Chcielibyśmy rozwiać wszelkie wątpliwości, ponieważ z  doświadczenia znamy różne praktyki. Zespół gra muzykę w 100% na żywo. Nasi muzycy są perfekcjonistami i oprócz cotygodniowych spotkań na  próbach, ćwiczą także po godzinach. Muzyka to nasza wspólna pasja, którą chcemy się dzielić z ludźmi. Stawiamy na jakość.

 

 

 

Czy istnieje możliwość przygotowania utworów na zamówienie i dedykacji dla gości?

 

- Zespół Pozytywka to ludzie ceniący wyzwania w życiu, wobec tego chętnie podejmujemy się realizacji utworów na życzenie. Wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem poinformować nas o wymarzonej piosence na pierwszy taniec, dedykacji dla rodziców, bądź znajomych z okazji rocznicy, a my zmierzymy się z tym zadaniem.

 

 

 

Jak wyglądają zabawy dla gości?

 

- Scenariusz każdego wesela jest uzgadniany z Parą Młodą i dostosowywany do jej potrzeb. Jesteśmy otwarci na inne tradycje i w porozumieniu z naszymi klientami możemy zaadoptować zabawy z ich regionów, bądź zrezygnować z nich zupełnie. Dbamy jednak, by zabawy weselne były na poziomie i nie obrażały uczuć żadnego z gości, a przy tym angażowały maksymalną liczbę osób. Ideą naszych zabaw jest integracja rodzin, połączona z zachowaniem wzajemnego szacunku.

O nas

Oferta

Kontakt

Opinie

Posłuchaj

Zobacz

Repertuar